22
Apr

MAKE LOVE WITH THE WINTER – חלק 2

ירידה בחשק המיני היא גם מאפיין, והסובלים מדיכאון החורף חשים לא מושכים וכל שברצונם הוא להתכרבל בפוך- לבד, ושאף אחד לא יפריע.
רבים חווים דיכאון חורף, בישראל כאחוז וחצי מתוך כלל האוכלוסיה אך כעשרים אחוז חווים סוג מסויים של דיכאון, דכדוך או עצבות. הסיבה היא ירידה ברמות הסרטונין, ההורמון המשפיע על מצב הרוח הטוב, בשל שעות השמש המועטות. כמובן שלבעיה קיימים פתרונות בנמצא:
תחילה, חשיפה לשמש, של חצי שעה לפחות ביום, תאזן את רמות המלטונין והסרטונין בגוף, ותעשה פלאים. שכבו על במות הרמה והתחרדנו.
שנית, פעילות גופנית, תחלץ את הגוף מהתרדמה ותזרים אליו אדרנלין ואנרגיה.
יציאה למקומות בילוי אטרקטיביים: סרטים, הצגות וכדומה. לנסות לא להישאר בבית.
לאכול בריא, ולא להתפתות למזונות פחמימתיים מורכבים או דברי מתיקה משמינים ומעכירי מצב רוח.
גרו את החושים- שימו מוזיקה נעימה, הדליקו שמן ריחני או נר, החורף הוא זמן נפלא לספא, אז לא צריך לחשוב על בניית בריכת שחיה וחדר טיפולים- כשקר בחוץ וחם בפנים, פנקו את עצמכם במסז’, בטבילה בג’קוזי, בטיפול פנים. גם הרפואה האלטרנטיבית מפנקת: טיפול שיאצו ירומם את רוחכם ויאזן את האנרגיה בגוף.
וגם אם אתם נשארים בבית, דווקא עכשיו הזמן להחליף את הדיכאון באהבה., קראו ספר טוב, תכננו תכניות, כתבו תסריט, הלחינו שיר
לנו בישראל יש חורף קצר. התעודדו, אל תוותרו לעצמכם ואל תיכנעו. כמו כל דבר- גם החורף עובר.

, http://www.pingwin.co.il/%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%96%D7%99%D7%9D/

13
Apr

חופשה ונופש בתאילנד – הכי כיף בעולם

תאילנד היא אולי אתר התיירות הנפלא ביותר בעולם. יהיו רבים שיערערו על הפסיקה הזו אבל רבים יותר יאשרו זאת בפה מלא ובלב רחב. בתאילנד יש הכל לתייר ויותר מכך, כל המדינה בנויה כך שלתייר שמבקר בה יהיה הכי כיף שאפשר והבילוי ברחובותיה של המדינה האסיתית הנפלאה הזו יהיה יוצא מהכלל ועוצר נשימה. התאילנדים המקומיים הם אנשים נינוחים וטובי לב ברובם, אנשים צנועים ופשוטים שיודעים שהיכולת שלהם לגרום למבקרים מכל קצוות תבל להינות מן השהות במדינתם, תיצור עבורם המשך פרנסה ותיירים מכל רחבי העולם ימשיכacו להגיע, כל עוד המדינה תמשיך להיות כל כך מסבירת פנים ונוחה לכל.
המפתח בתאילנד הוא העובדה שכל תייר, כמעט מכל מקום בעולם, מגיע ממדינה שבה המטבע המקומי חזק יותר מן הבאט התאילנדי, מה שהופך את השהות בתאילנד לזולה בצורה יוצאת מן הכלל. הטיול לתאילנד יש שלוש צורות בילוי מרכזיות באופן כללי שנותנות מגוון אפשרויות לתייר:
1. בנגקוק – עיר הבירה העצומה של תאילנד אשר משקפת בצורה מדהימה את כל רוח הדברים ברחבי המדינה. עיר שיש בה הכל. כל הדברים היפים וכל הדברים המכוערים בכפיפה אחת. מלונות מפוארים מצוידים במספר במות הרמה, לצד פחונים עלובים ועניים. בבנגקוק תוכלו למצוא שפע של שווקים למצוא בהם הכל, ממוצרי אלקטרוניקה מתקדמים במגוון גדול אשר מהמם את כל המבקרים. בגדים מודרנים ומותגים עולמיים במחירים מצחיקים, כמובן שמרבית המותגים מזוייפים אך עדיין הביגוד בתאילנד, הוא אטרקטיבי ביותר, בעיקר בגלל המחירים המצחיקים שבהם ניתן להשיג גרדרובה שלמה.