מאמרים

חופשה ונופש בתאילנד - הכי כיף בעולם

תאילנד היא אולי אתר התיירות הנפלא ביותר בעולם. יהיו רבים שיערערו על הפסיקה הזו אבל רבים יותר יאשרו זאת בפה מלא ובלב רחב. בתאילנד יש הכל לתייר ויותר מכך, כל המדינה בנויה כך שלתייר שמבקר בה יהיה הכי כיף שאפשר והבילוי ברחובותיה של המדינה האסיתית הנפלאה הזו יהיה יוצא מהכלל ועוצר נשימה. התאילנדים המקומיים הם אנשים נינוחים וטובי לב ברובם, אנשים צנועים ופשוטים שיודעים שהיכולת שלהם לגרום למבקרים מכל קצוות תבל להינות מן השהות במדינתם, תיצור עבורם המשך פרנסה ותיירים מכל רחבי העולם ימשיכacו להגיע, כל עוד המדינה תמשיך להיות כל כך מסבירת פנים ונוחה לכל.
המפתח בתאילנד הוא העובדה שכל תייר, כמעט מכל מקום בעולם, מגיע ממדינה שבה המטבע המקומי חזק יותר מן הבאט התאילנדי, מה שהופך את השהות בתאילנד לזולה בצורה יוצאת מן הכלל. הטיול לתאילנד יש שלוש צורות בילוי מרכזיות באופן כללי שנותנות מגוון אפשרויות לתייר:
1. בנגקוק – עיר הבירה העצומה של תאילנד אשר משקפת בצורה מדהימה את כל רוח הדברים ברחבי המדינה. עיר שיש בה הכל. כל הדברים היפים וכל הדברים המכוערים בכפיפה אחת. מלונות מפוארים מצוידים במספר במות הרמה, לצד פחונים עלובים ועניים. בבנגקוק תוכלו למצוא שפע של שווקים למצוא בהם הכל, ממוצרי אלקטרוניקה מתקדמים במגוון גדול אשר מהמם את כל המבקרים. בגדים מודרנים ומותגים עולמיים במחירים מצחיקים, כמובן שמרבית המותגים מזוייפים אך עדיין הביגוד בתאילנד, הוא אטרקטיבי ביותר, בעיקר בגלל המחירים המצחיקים שבהם ניתן להשיג גרדרובה שלמה.

המשך מאמר