מאמרים

חופשה ונופש בתאילנד - הכי כיף בעולם - חלק 2

בבנגקוק יש גם אוכל רחוב מעולה עם טעמים אסייתים אופיניים, שאין מבקר שלא נשבע בקסמי המטבח התאילנדי, הוא מהיר הוא פשוט והוא עז טעמים. יש בו אוכל צמחוני מצויין ובשרים טעימים, בקיצור לכולם יש מה לאכול. גם המסעדות היותר מפוארות של בנגקוק מצוייונות וכמובן זולות באופן יחסי למדינות אירופה או ארה"ב. בבנגקוק יש את חיי לילה המפותחים ביותר במזרח ואולי בעולם כולו. העיר לא הולכת לישון לרגע ואפשר להיות פעילים בבנגקוק 24 שעות בלי שום בעיה.
2. האיים – תאילנד מפורסמת בזכות שפע האיים התירותיים שלה. באיים נעשית בניית בריכת שחיה מאסיבית. איי תאילנד שרויים בתוך נופים מהממים וניתן לשלב בהם בילויים, מנוחה מוחלטת ואפילו קניות.באיי תאילנד יש תיירות של חוף וניתן להינות שם מפעילויות מים, ג'ט סקי, וצלילה ברמות הגבוהות ביותר. לעשות בטן גב באיים זו אחת מן החוויות שטובות ביותר שיש לכדור הארץ להציע לנתיניו.
3. צפון תאילנד – הצפון של המדינה הנהדרת הזו הוא באווירה קצת שונה. אם בנגקוק והאיים מנסים לספק בילוי והנאה על בסיס קניות ומנוחה, הצפון מנסה לתת חוויות של טבע, שטח ונופים. בצפון תוכלו לפגוש נופים אותנטיים, כפרים עניים חיות טבעיות לבית הגידול הזה ונופים מיוחדים רק לו. גם בצפון תוכלו למצוא מלונות מפוארים מצוידי במות הרמה.

חזרה לחלק ראשון